
115 119,60 ₴
Тістоміс PIZZA GROUP IF332V необхідне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники PIZZA GROUP (Італія) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси PIZZA GROUP - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс PIZZA GROUP IF332V укомплектований діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс PIZZA GROUP IF332V миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 720 |
| Вага, кг: | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pizza Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 33 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |