
427 351,20 ₴
Тістоміс LP GROUP VIS60 + решітка з нерж. сталі + ЕПУ необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед великого вибору тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники LP Group (Італія) користуються великим попитом у кухарів. Тістоміси LP Group - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс LP GROUP VIS60 + решітка з нерж. сталі + ЕПУ оснащений діжею на 117 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 60 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс LP GROUP VIS60 + решітка з нерж. сталі + ЕПУ миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 117 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 60 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4.25 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 694 |
| Глибина, мм: | 1122 |
| Висота, мм: | 1406 |
| Вага, кг: | 340 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LP Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 60 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 4.25 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 кг |
| Висота | 1406 мм |
| Ширина | 694 мм |