
286 070,40 ₴
Тістоміс LP GROUP STAR40 обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники LP Group (Італія) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси LP Group - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс LP GROUP STAR40 укомплектований діжею на 60 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 40 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс LP GROUP STAR40 легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 60 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 40 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 545 |
| Глибина, мм: | 1025 |
| Висота, мм: | 1235 |
| Вага, кг: | 235 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LP Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 40 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 60 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 235 кг |
| Висота | 1235 мм |
| Ширина | 545 мм |