
121 879,20 ₴
Тістоміс FIMAR 38SN2V основне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники FIMAR (Італія) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси FIMAR - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс FIMAR 38SN2V укомплектований діжею на 42 л вмісту. Вихід тіста становить 38 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FIMAR 38SN2V просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 42 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 38 |
| Продуктивність, кг/год: | 114 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 90 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 1110 |
| Вага, кг: | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 38 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 90 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 42 л |
| Продуктивність | 114 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 480 мм |