
49 432,80 ₴
Тістоміс FIMAR 18SN обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники FIMAR (Італія) користуються попитом у кухарів. Тістоміси FIMAR - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс FIMAR 18SN укомплектований діжею на 22 л вмісту. Вихід тіста становить 18 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FIMAR 18SN легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Продуктивність, кг/год: | 54 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 90 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 670 |
| Висота, мм: | 920 |
| Вага, кг: | 57 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 90 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 54 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 390 мм |