

72 240 ₴
Тістоміс EWT INOX HJ15B основне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники EWT INOX (Китай) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси EWT INOX - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс EWT INOX HJ15B укомплектований діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 20 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - шнековий. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс EWT INOX HJ15B миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 20 |
| Продуктивність, кг/год: | 40 |
| Тип робочого органу: | шнековий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 700 |
| Вага, кг: | 30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Продуктивність | 40 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 660 мм |