
93 963,60 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM10RT2V важливе обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного вибору тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси Alimacchine - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс ALIMACCHINE SM10RT2V укомплектований діжею на 12 л вмісту. Вихід тіста становить 8 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна дежа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM10RT2V дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 12 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 590 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 12 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 300 мм |