
70 795,20 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM10FT електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси Alimacchine - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс ALIMACCHINE SM10FT укомплектований діжею на 12 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 8 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM10FT дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 12 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 590 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 12 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 300 мм |