
8 256 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM05FM основне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси Alimacchine - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс ALIMACCHINE SM05FM укомплектований діжею на 7 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 5 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM05FM легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 5 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 280 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 280 мм |