
13 674 ₴
| Виробник: | A120407 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 295 |
| Висота, мм: | 415 |
| Вага, кг: | 4.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Апарат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 295 мм |