
15 664 ₴
Слайсер RGV Lusso 275/S - вид професійного обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і навіть магазинах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер RGV оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 230х190 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 16.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RGV |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |