
741 646,80 ₴
Пила стрічкова для м'яса KT KT 460 з довжиною пилки 3135 мм - це пристрій, за допомогою якого можна домогтися акуратного, рівного різу великих шматків м'яса з кістками. Пила для м'яса широко використовується для поділу великих туш на дрібніші складові частини без дроблення кісток. При висоті різу 380 мм та товщині різу 360 мм пила без зусиль розрізає заморожене м'ясо не дроблячи кістку, чого неможливо зробити сокирою м'ясника.
Пили для м'яса KT - найбільш популярне обладнання в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам м'ясні напівфабрикати, то стрічкова пила це ваш вибір.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Принцип роботи стрічкової пилки полягає в наступному: гнучка пила натягнута на двох шківах, які приводяться в рух електродвигуном. Через те, що пила буквально знаходиться на шківах - такі параметри як товщина і висота різу можна легко і точно регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 380 |
| Довжина полотна, мм: | 3135 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 870x560 |
| Товщина розпилу, мм: | 360 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Фінляндія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1050 |
| Глибина, мм: | 1000 |
| Висота, мм: | 1880 |
| Вага, кг: | 235 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Маса | 235 кг |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1880 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |