
95 202 ₴
Пила стрічкова для м'яса FIMAR SE 1550 (220) з довжиною пилки 1550 мм - це пристрій, за допомогою якого можна домогтися акуратного, рівного різу великих шматків м'яса з кістками. Пила для м'яса широко використовується для поділу великих туш на дрібніші складові частини без дроблення кісток. При висоті різу 150 мм та товщині різу 170 мм пила без зусиль розрізає заморожене м'ясо не дроблячи кістку, чого неможливо зробити сокирою м'ясника.
Стрічкові пили для м'яса FIMAR - кращі в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам м'ясні напівфабрикати, то стрічкова пила це ваш вибір.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Завдяки тому, що стрічка знаходиться в гранично допустимій близькості до шківів - товщину і висоту різу легко регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 150 |
| Довжина полотна, мм: | 1550 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 330x300 |
| Товщина розпилу, мм: | 170 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 37 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 37 кг |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |