
111 043,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса FAMA FSG 103 1830 A (380) з довжиною пилки 1830 мм - це технологічне обладнання для оброблення величезних м'ясних туш на невеликі шматки. Пила для м'яса широко використовується для поділу великих туш на дрібніші складові частини без дроблення кісток. При висоті різу 195 мм та товщині різу 320 мм пристрій швидко розрізає тушу на складові частини не дроблячи кістку, що підвищує ефективність виробництва.
Стрічкові пили для м'яса FAMA - кращі в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам м'ясні напівфабрикати, то стрічкова пила це ваш вибір.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Завдяки тому, що стрічка знаходиться в гранично допустимій близькості до шківів - такі параметри як товщина і висота різу можна легко і точно регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 195 |
| Довжина полотна, мм: | 1830 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 320x195 |
| Товщина розпилу, мм: | 320 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220/380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 910 |
| Вага, кг: | 38 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 38 кг |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 380 В, 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |