
24 017 ₴
| Виробник: | ME1630 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 542 |
| Висота, мм: | 329 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 329 мм |
| Ширина | 542 мм |