
8 839 ₴
Піч НВЧ Bartscher 610835
Модель : 610835 Піч мікрохвильова з подачею гарячого повітря та грилем.
Корпус та внутрішня камера н/сталь.
Потужність мікрохвильової печі: 900 Вт.
Потужність гарячого повітря: 1950 Вт.
Потужність грилю: 1000 Вт.
Оборота скляна тарілка діаметр 270 мм.
Об'єм: 25 л. 10.
Цифровий таймер часу на 95 хв.
Роздільна та комбінована подача гарячого повітря та функції гриля. Функція розморожування.
Розміри внутр. Ш 340 х Г 344 х 220 мм.
У комплекті: 1 сковорода гриль діаметр 275 мм, 50 мм зі знімною ручкою.
| Виробник: | 610835 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 483 |
| Висота, мм: | 281 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність конвекції | 220 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Так |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |