
8 485 ₴
Піч СВЧ Bartscher 610826
Модель : 610826
Піч мікрохвильова з грилем.
Корпус та внутрішня камера нержавіюча сталь.
Об'єм 23 л.
9 ступенів потужності.
Ручне налаштування часу до 30 хв.
Функція розморожування.
У комплекті грати гриль діаметром 200 мм, висотою 90 мм.
| Виробник: | 610826 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.45 |
| Напруга, В: | 220В |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 483 |
| Висота, мм: | 281 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Конвекція | Так |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |