
103 148,40 ₴
Холодильник для вина EWT INOX RT400L-2 місткістю 81 пляшок - це професійна кліматична камера для зберігання вина. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Холодильник для вина EWT INOX широко використовуються в ресторанах, кафе, барах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 1 (з температурним режимом +5…+18°С).
Ви можете купити винний холодильник, що ідеально підходить не тільки під функціональність і вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в холодильник для вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°...+18° |
| Кількість зон охолодження: | 1 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 81 |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Матеріал полиць: | хромований метал |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 656 |
| Глибина, мм: | 653 |
| Висота, мм: | 1892 |
| Вага, кг: | 163 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 кг |
| Висота | 1892 мм |
| Глибина | 653 мм |
| Ширина | 656 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 81 |