
12 423 ₴
Холодильник для вина BARTSCHER 700082G місткістю 28 пляшок - забезпечує необхідні постійні температури зберігання і споживання для різних вин. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Холодильник для вина BARTSCHER успішно використовується в ресторанах, кафе, барах , готелях, а також заміських будинках. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 1 (з температурним режимом +2…+10°С).
Ви можете купити винний холодильник, що ідеально підходить не тільки під вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які потрібно звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в шафу для зберігання вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+10° |
| Кількість зон охолодження: | 1 |
| Кількість полиць: | 5+1 |
| Контролер: | механічний |
| Місткість пляшок: | 28 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Матеріал полиць: | хромований метал |
| Об'єм, л: | 88 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.09 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 825 |
| Вага, кг: | 27 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість | 28 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 88 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 825 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |