
Відправка з 11 травня 202668 266,80 ₴
М'ясорубка FAMA FTS136UTE (380) використовується для подрібнення м'яса і риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас. М'ясорубки FАМА - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 300 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - ;
• Габаритні розміри, мм: 240 х х 510;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка FAMA FTS136UTE (380):
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка FAMA FTS136UTE (380):
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Система ножів: | unger |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 470 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |