
Відправка з 11 травня 202650 877,60 ₴
М'ясорубка FAMA FTS 136E використовується на професійній кухні для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки FАМА - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 300 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 450 х х 570;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка FAMA FTS 136E:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка FAMA FTS 136E:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 22 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |