
10 954 ₴
М'ясорубка EWT INOX ME120E використовується для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки EWT INOX - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 120 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 602 х х 454;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволяється мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка EWT INOX ME120E:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка EWT INOX ME120E:
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При напруженому використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 120 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 602 |
| Глибина, мм: | 262 |
| Висота, мм: | 454 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 602 мм |
| Висота | 454 мм |
| Глибина | 262 мм |