
9 077 ₴
М'ясорубка EVEREST TC8 для отримання фаршу з будь-якого виду м'яса. М'ясорубки Everest - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний не вентельований двигун;
• Може перемолоти до 50 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габаритні розміри, мм: 270 х х 355;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка EVEREST TC8:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка EVEREST TC8:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 50 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | не вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.26 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 355 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everest |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.26 Вт |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 270 мм |