
50 155,20 ₴
М'ясорубка EVEREST TC22 Total Unger (220) використовується на професійній кухні для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки Everest - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 280 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габаритні розміри, мм: 440 х х 400;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка EVEREST TC22 Total Unger (220):
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка EVEREST TC22 Total Unger (220):
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 280 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everest |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 26 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |