
36 997,20 ₴
М'ясорубка EVEREST TC12U (220) використовується для подрібнення м'яса і риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас. М'ясорубки Everest - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - 1/2 unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 140 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Розміри, мм: 240 х х 400;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка EVEREST TC12U (220):
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток 1/2 unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка EVEREST TC12U (220):
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 140 |
| Система ножів: | 1/2 unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everest |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |