
10 990,80 ₴
Міксер глибинний SIRMAN STORM VVCE основне професійне електромеханічне обладнання, на кухні ресторану, кафе, кафетеріїв, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.2 кВт. Серед величезного вибору міксери SIRMAN (Італія) користуються величезним попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер SIRMAN - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, яєчної маси;
• Ніж-штага для приготування фаршу, пюре;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний SIRMAN дуже просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.2 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 160 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 15 |
| Швидкість, об/хв: | 2000-12500 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 74 |
| Глибина, мм: | 145 |
| Висота, мм: | 450 |
| Вага, кг: | 2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 12500 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 74 мм |