
37 461,60 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE MP450 ULTRA основне професійне електромеханічне обладнання, в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.5 кВт. Серед широкого асортименту міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються великим попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер ROBOT COUPE - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для подрібнення м'яса й інших твердих продуктів: льоду, горіхів і т. д;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.5 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 350/500 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Швидкість, об/хв: | до 14000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 125 |
| Глибина, мм: | 125 |
| Висота, мм: | 840 |
| Вага, кг: | 6.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 125 мм |