
37 152 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE MP350 ULTRA основне професійне електромеханічне обладнання, на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.44 кВт. Серед величезного вибору міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються попитом у кухарів. Глибинний міксер ROBOT COUPE - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для збивання яєць, вершків, суфле;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.44 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250/350 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Швидкість, об/хв: | до 14000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.44 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 125 |
| Глибина, мм: | 125 |
| Висота, мм: | 740 |
| Вага, кг: | 5.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.44 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 125 мм |