
52 528,80 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE MP350 COMBI ULTRA основне обладнання, в кафе, барі, ресторані, пекарні, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.44 кВт. Серед величезного асортименту міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер ROBOT COUPE - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для подрібнення м'яса й інших твердих продуктів: льоду, горіхів і т. д;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.44 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250/350 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Швидкість, об/хв: | до 14000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.44 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 125 |
| Глибина, мм: | 125 |
| Висота, мм: | 805 |
| Вага, кг: | 6.9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.44 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 125 мм |