
38 029,20 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE Mini MP240 COMBI основне професійне обладнання, на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер глибинний призначений для збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу, тощо загальною потужністю 0.25 кВт. Серед величезного асортименту міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Глибинний міксер ROBOT COUPE - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для подрібнення м'яса й інших твердих продуктів: льоду, горіхів і т. д;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.25 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 200/250 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 10/20 |
| Швидкість, об/хв: | до 14000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 78 |
| Глибина, мм: | 78 |
| Висота, мм: | 550 |
| Вага, кг: | 2.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 78 мм |