
44 685,60 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE CMP300 COMBI необхідне електромеханічне обладнання, для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.35 кВт. Серед величезного асортименту міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються величезним попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер ROBOT COUPE - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість у своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для збивання білкової маси, крему, майонезу;
• Ніж-штага призначений для подрібнення твердих, але тендітних продуктів таких як горіх, лід та інші;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE дуже просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.35 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250/350 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 20/40 |
| Швидкість, об/хв: | до 14000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 125 |
| Глибина, мм: | 125 |
| Висота, мм: | 700 |
| Вага, кг: | 4.7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 125 мм |