
41 383,20 ₴
Міксер глибинний ROBOT COUPE CMP250 COMBI необхідне професійне електромеханічне обладнання, в кафе, барі, ресторані, пекарні, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.31 кВт. Серед широкого асортименту міксери ROBOT COUPE (Франція) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер ROBOT COUPE - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для збивання яєць, вершків, суфле;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний ROBOT COUPE дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.31 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 500-9600 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.31 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 125 |
| Глибина, мм: | 125 |
| Висота, мм: | 640 |
| Вага, кг: | 5.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 9600 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.31 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 125 мм |