
24 252 ₴
Міксер глибинний FAMA FM250VVC200 COMBI професійне обладнання, для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.25 кВт. Серед величезного асортименту міксери FAMA (Італія) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Глибинний міксер FAMA - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, яєчної маси;
• Ніж-штага призначений для подрібнення твердих, але тендітних продуктів таких як горіх, лід та інші;
• Блок-мотор (корпус) для приведення в дію вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний FAMA миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.25 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 200 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 10/20 |
| Швидкість, об/хв: | 14000-17000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 75 |
| Глибина, мм: | 75 |
| Висота, мм: | 470 |
| Вага, кг: | 1.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 17000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 75 мм |