
30 553 ₴
Планетарний міксер FIMAR K5 важливе обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень і кондитерських. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези і ін загальним обсягом 5 літр. Серед широкого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери FIMAR (Італія) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер FIMAR - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер FIMAR K5 дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 58/220 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль, захисна кришка з прозорого пластику |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.32 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 290 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 12.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 220 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.32 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 390 мм |