
29 360,40 ₴
Планетарний міксер EWT INOX (Plutone) PMLT7B/CMES необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 7 літр. Серед великого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку HoRaCa міксери EWT INOX (Китай) користуються попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер EWT INOX - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер EWT INOX (Plutone) PMLT7B/CMES легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Швидкість, об/хв: | 75/660 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.28 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 425 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.28 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 420 мм |