
37 857 ₴
Планетарний міксер BEAR Varimixer TEDDY важливе обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези і ін загальним обсягом 5 літр. Серед великого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку HoRaCa міксери BEAR Varimixer (Данія) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер BEAR Varimixer - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер BEAR Varimixer TEDDY легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 422 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bear Varimixer |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Максимальна швидкість обертання | 422 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 240 мм |