
59 133,60 ₴
Планетарний міксер SIRMAN Plutone LT20 основне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 20 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери SIRMAN (Італія) користуються попитом у кухарів. Планетарний міксер SIRMAN - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер SIRMAN Plutone LT20 миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 97/220/316 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 560 |
| Висота, мм: | 770 |
| Вага, кг: | 99 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 кг |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 560 мм |