
44 634 ₴
Планетарний міксер SIRMAN Plutone LT10 професійне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом 10 літр. Серед величезного вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку HoRaCa міксери SIRMAN (Італія) користуються великим попитом у кухарів. Планетарний міксер SIRMAN - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер SIRMAN Plutone LT10 дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 108/195/355 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.45 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 630 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.45 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 440 мм |