
71 053,20 ₴
Планетарний міксер EWT INOX (Plutone) PM-LT20A важливе професійне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 20 літр. Серед величезного вибору планетарних міксерів, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери EWT INOX (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер EWT INOX - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер EWT INOX (Plutone) PM-LT20A просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 108/195/355 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 780 |
| Вага, кг: | 72 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 600 мм |