
103 870,80 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний BERTOS E7BM8M користується популярністю на великих кухнях, адже виробник гарантує якість та надійність даного обладнання. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому перше та друге будуть максимально ефективно прогріті, без пересушування та підгоряння. Кухар вибирає потрібну температуру для цієї страви (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Наявність термостата, що регулює енерговитрати марміту;
• Принцип нагріву: водяний, що дозволяє максимально ефективно нагріти необхідний продукт;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт електричний BERTOS E7BM8M. У комплекті:
• Марміт електричний BERTOS E7BM8M - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість гастроємностей: | 2 |
| Об'єм, л: | 14 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 61 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bertos |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 61 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 14 л |
| Розташування | Підлогове |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |