
85 191,60 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний BERTOS E7BM4M вважається найпривабливішим пристроєм свого класу завдяки продуманій конструкції та відмовостійкій начинці. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому перше та друге будуть максимально ефективно прогріті, без пересушування та підгоряння. Співробітник кухні встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепло рівномірно розподіляється по всьому периметру гастроємності;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Марміт електричний BERTOS E7BM4M. У комплекті:
• Марміт електричний BERTOS E7BM4M - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість гастроємностей: | 1 |
| Об'єм, л: | 23 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 38 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bertos |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 38 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 23 л |
| Розташування | Підлогове |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |