
7 378,80 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний BARTSCHER 500835 вагою 3.7 кг та об'ємом літрів - простір між стінками максимально звужений, що підвищує компактність пристрою. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. В якості ємності використовується відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Всі деталі чафіндіша взаємозамінні.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний BARTSCHER 500835;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Об'єм, л: | 3.8 |
| Тип гастроємності: | кругла |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 405 |
| Глибина, мм: | 330 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 3.7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |