
3 405,60 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш BARTSCHER 500482 GN 1/1 вагою 4.75 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Підтримка універсальних гастроємностей;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Висока ремонтопридатність.
У комплекті:
• Чафіндіш BARTSCHER 500482 GN 1/1;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 4.75 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 4.75 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |