
Відправка з 16 травня 202631 888,80 ₴
Подрібнювач льоду SIRMAN NORDKAPP важливе устаткування, що часто використовується на кухнях ресторанів і кафе. Подрібнювач льоду дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи по кришінню льоду, дозуванню його, заощадити витрати часу і містити менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед великого асортименту млинів для льоду, які представлені на ринку професійного кухонного устаткування подрібнювачі льоду SIRMAN (Італія) користуються великим попитом у рестораторів і барменів. Подрібнювачі льоду SIRMAN - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію подрібнювача входять (відповідно до моделі і характеристик) :
• Посудина - ємкість для льоду після обробки;
• Млин для льоду - призначений для подрібнення льоду;
Подрібнювач льоду SIRMAN NORDKAPP миється теплою водою і звичайною мочалкою з мильним розчином.
У комплекті:
• Подрібнювач льоду 0.15 кВт;
• Посудина - є;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Ємність для подрібненого льоду: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Об'єм склянки, л: | 3 |
| Продуктивність, кг/год: | 180 |
| Тип завантаження: | вертикальний |
| Швидкість обертів ножа, об/хв: | 800 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 285 |
| Глибина, мм: | 200 |
| Висота, мм: | 491 |
| Вага, кг: | 5.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 180 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 800 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 491 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 285 мм |