
215 739,60 ₴
Кухонний процесор ROBOT COUPE R652 (380) типу - кутер/овочерізка - спеціальне електронне обладнання, яке використовується в ресторанах, супермаркетах, їдальнях, ковбасних, кондитерських цехах для прискорення процесу приготування їжі. За допомогою кухонного процесора можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець на будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Професійний кухонний процесор не обходиться без пари додаткових ножів і дисків, що дозволяють не тільки подрібнювати, але також і натирати їх на тертці, шинкувати і навіть душити з сік.
Особливості:
• Вагомою перевагою є багатозадачність пристрою - 3-4 дії різними приладами робляться всього одним за кілька хвилин;
• Ножі і диски в чаші кухонного процесора розташовані ефективно, що дозволяє знизити час на приготування їжі;
• Корпус - нержавійка/алюміній;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Ємність діжі 7 літра;
• Можливість роботи зі швидкістю об / хв;
В комплекті:
• Кухонний процесор 7 л;
• Дод. комплектація гладкий ніж;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується широкими ножами з зубчиками, здатними рубати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - спецобладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 7 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер/овочерізка |
| Комплектація: | гладкий ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 378 |
| Глибина, мм: | 347 |
| Висота, мм: | 699 |
| Вага, кг: | 32.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |
| Висота | 699 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Об'єм місткості | 7 л |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |