
186 018 ₴
Кухонний процесор ROBOT COUPE R502 (380) типу - кутер/овочерізка - обладнання, яке використовують на підприємствах громадського харчування і в супермаркетах для дроблення горіхів, сухарів, шоколаду, для замішування тіста. За допомогою кухонного процесора можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець на будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Завдяки продуманій конструкції кухонний процесор дозволяє миттєво змінювати насадки, ножі і чаші під час роботи - перемоловши м'ясо, ви можете через пару секунд вичавити сік.
Особливості:
• Кухонний процесор виділяється на тлі інших подібних пристроїв наявністю різних взаємозамінних компонентів, які підвищують ефективність виробництва на кухні;
• Ножі і диски в чаші кухонного процесора розташовані ефективно, що дозволяє знизити час на приготування їжі;
• Корпус - нержавійка/алюміній;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Пульт з нажимними кнопками;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Обсяг бункера 5.5 літра;
• Робота на швидкості об / хв;
В комплекті:
• Кухонний процесор 5.5 л;
• Дод. комплектація немає;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для ефективного дріблення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними перемелювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші більше половини, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 5.5 |
| Продуктивність, кг/год: | 120 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер/овочерізка |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 665 |
| Вага, кг: | 27 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 665 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Максимальна продуктивність | 120 кг/год |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |