
44 306 ₴
Кухонний процесор ROBOT COUPE R301D (220) типу - кутер/овочерізка - спеціальне обладнання, яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів і ін. За допомогою кухонного процесора можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець на будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Завдяки продуманій конструкції кухонний процесор дозволяє миттєво змінювати насадки, ножі і чаші під час роботи - перемоловши м'ясо, ви можете через пару секунд вичавити сік.
Особливості:
• Кухонний процесор виділяється на тлі інших подібних пристроїв наявністю різних взаємозамінних компонентів, які підвищують ефективність виробництва на кухні;
• Ножі і диски в чаші кухонного процесора встановлені найефективніше, що дозволяє знизити час на приготування їжі;
• Корпус - пластик;
• Потужний двигун для постійного використання;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Обсяг чаш 3.7 літра;
• Швидкість роботи ножів об / хв;
В комплекті:
• Кухонний процесор 3.7 л;
• Дод. комплектація немає;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для продуктивного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 3.7 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер/овочерізка |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 325 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 550 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 кВт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |