
64 448,40 ₴
Кухонний процесор ROBOT COUPE R211XL ULTRA (220) типу - кутер/овочерізка - електромеханічне обладнання, яке використовують на підприємствах громадського харчування і в супермаркетах для для тонкого або структурного подрібнення. За допомогою кухонного процесора можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець на будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Професійний кухонний процесор має цілий набір насадок, ножів з нержавіючої сталі, чаш різного об'єму - це універсальний інструмент для універсальних завдань.
Особливості:
• Заощаджує час і гроші - один універсальний прилад замінить дюжину окремих пристроїв;
• Ножі і диски в чаші кухонного процесора розміщені найефективніше, що дозволяє знизити час на приготування їжі;
• Корпус - нержавійка/алюміній;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Обсяг чаш 2.9 літра;
• Робота ножів на швидкості об / хв;
В комплекті:
• Кухонний процесор 2.9 л;
• Дод. комплектація немає;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для швидкого подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними дробити м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші більше половини, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 2.9 |
| Продуктивність, кг/год: | 10 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер/овочерізка |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 220 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 445 |
| Вага, кг: | 13.6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 445 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 220 мм |
| Тип | Овочерізка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.6 кг |
| Тип обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 10 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |