
259 702,80 ₴
Кутер ROBOT COUPE R8 типу - кутер - професійне електромеханічне обладнання яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для для тонкого або структурного подрібнення. За допомогою кутера легко приготувати різні паштети, соуси, овочеве або фруктове пюре, швидко збити крем, білки і вершки. Основне призначення кутера - подрібнення компонентів, що входять до складу ковбас (ліверних, варених, напівкопчених і ін.), а також сардельок і сосисок. Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в Кутері легко отримати крупно-, середньо- і дрібнорублені продукти до тонкого подрібнення (п’юре, суфле, паштети). Промисловий кутер складається з чаші, що кріпиться на корпусі і ножів які розташовуються в нижній частині чаші і при обертанні подрібнюють продукт поміщений в чашу кутера.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші розташовані досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Обсяг чаші 8 літри;
• Швидкість роботи ножів 1500-3000 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 8 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується широкими ножами з зубчиками, здатними перемелювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 8 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500/3000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 315 |
| Глибина, мм: | 545 |
| Висота, мм: | 585 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 40 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 8 л |