
161 146,80 ₴
Кутер ROBOT COUPE R5 Plus (220) типу - кутер - спеціальне електромеханічне обладнання яке використовуються в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для для тонкого або структурного подрібнення. За допомогою кутера можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець в будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Максимальний час операції в сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші кутера розміщені досить низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Обсяг бункера 5.5 літри;
• Швидкість роботи ножів 1500 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 5.5 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - спецобладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 5.5 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 280 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 490 |
| Вага, кг: | 19 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 19 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |